כאשר עוברים לדירה, משרד חדש או כאשר מעוניינים לבצע שיפוץ, יש לפנות אל קבלן שיפוצים.
מכיוון שהשוק מכיל מגוון קבלני שיפוצים ולא כולם מספקים שירות מקצועי ואמין, יש לבחור את הקבלן בקפידה.
מומלץ לפנות אל מספר קבלנים, לבדוק כמה שנים הם עוסקים בתחום, לבדוק מהם המחירים שהם גובים, לבקש לראות תמונות של פרויקטים, לבדוק עם אילו חומרי גלם הם עובדים, לקבל המלצות מאנשים שנעזרו בשירותים של קבלנים ולבחור בקבלן אשר מספק שירות באזור בו אתם מתגוררים, בצורה זו יוכל הקבלן להגיע אל ביתכם במהירות ולסייע לכם להתקדם בעבודת השיפוץ.
אם אתם מתגוררים באזור השרון - בחרו בקבלן מהשרון, אם אתם גרים בבאר שבע - בחרו בקבלן מבאר שבע, אם אתם גרים בכרמיאל – פנו אל קבלן שיפוצים בכרמיאל וכו'.
קבלן מנוסה ואיכותי יהיה רשום אצל רשם הקבלנים, יעסיק עובדים בעלי היתר עבודה בישראל ויערוך ביטוחים מתאימים אשר כוללים ביטוח למבנה, ביטוח לעובדים, ביטוח לצד שלישי ולעבודות השונות.      חשוב מאוד לוודא כי העובדים מקבלים שכר באופן סדיר, משום שבמידה והם לא מקבלים את המשכורת באופן קבוע, הם עלולים להפסיק לעבוד ולעכב את כל התהליך
כמו כן, חשוב להחליט כי לא יהיה שינוי במחיר אשר נקבע מראש, יש לפרוס את התשלומים ולשלם אותם לאחר סיום כל שלב ויש לכלול בחוזה אחריות לטיב העבודות ותיקונן תוך זמן קצר.

משנים את החלל מהקצה אל הקצה
עבודת שיפוץ טובה תוכל לשנות את הדירה, הבית או המשרד מהקצה אל הקצה – ולהפוך דירה מוזנחת וישנה לדירה מעוצבת,קלאסית ונעימה.
בעזרת קבלן מקצועי, תוכלו לשפץ אמבטיות, מטבחים, תוכלו לעצב בגבס, לבחור ריצוף חדש ואסתטי, תוכלו לבצע עבודות חשמל, לבצע עבודות אינסטלציה, להחליף צנרת, לעצב נישות בחלל הבית ועוד. מומלץ ביותר לבחור קבלן שיפוצים ותיק אשר עוסק בתחום השיפוצים ובתחום עיצוב הבית.
קבלן מסוג זה, ישתף פעולה עם מהנדסים מקצועיים, אדריכלים ומעצבים ויסייע לכם לאתר את ספקי הרהיטים האיכותיים ביותר.

קבלן שיפוצים עם טעם טוב
תוכלו להתייעץ עם הקבלן בנוגע לעיצוב ולשיפוץ, תוכלו לרכוש מוצרים נלווים, רהיטים משלימים, תוכלו לרכוש חומרים איכותיים ותקבלו ליווי והכוונה לכל אורך התהליך, כך שלא תישארו ללא מענה. העבודה האיכותית, העמידה בזמנים, המחירים ההוגנים והאמינות, יגרמו לכם להיות שבעי רצון מהעבודה וביתכם יהפוך למקום שכיף לגור בו.