שיפוציםבתים פרטיים
תקני הבנייה משתנים משנה לשנה, אבל המחויבות שלנו לאיכות ללא פשרות ולשירות ברמה הכי גבוהה איננה משתנה.
כל צעד שאנו עושים  החל מהתוכניות ועד לביצוען, נועד לתת ללקוחותינו הרגשת שביעות רצון.
בעזרת מומחיות וידע שנרכש במשך למעלה מ-20 שנות נסיון בתחום, אנו נשקיע בפרויקט שלכם בכל מה שדרוש על מנת שתישארו מרוצים.

אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תיעשה עם החומרים הכי איכותיים, הטכנולוגיה החדשנית ביותר, וברמה המקצועית הגבוהה ביותר, עם התייחסות מיוחדת לפרטים הקטנים.
הצוות שלנו מורכב ממומחים בלבד: אדריכלים, קבלנים, מהנדסים, מעצבי פנים, עורכי דין ויועצי נדל"ן. אנו מתמחים בכל סוגי בנייה, תוספות בנייה, שיפוץ ועיצוב פנים. אין פרויקט שהוא גדול מידי או קטן מידי בשבילנו– אנחנו תמיד מוכנים לתת בכל פרויקט שירות יוצא דופן ועצה טובה.

שיפוצים
במשך השנים נוכחנו לדעת ששיפוץ יכול להפוך לדבר מאד מלחיץ לבעל הבית. על מנת להפוך את תהליך השיפוץ לחוויה חיובית, פיתחנו שיטה ייחודית: אנו מלווים את הלקוח מתיכנון הפרוייקט והוצאת אישורים, ועד לסיום הבנייה ועיצוב פנים.
עיצוב מעולה, עבודה איכותית ולקוחות מרוצים – הינם העקרונות המנחים אותנו בעיצוב הפרויקט שלכם. כל השיפוצים והחידושים נעשים לפי דרישותיו וצרכיו של הלקוח ולכולם יש דבר אחד משותף – תוצאות באיכות גבוהה.
הצוות שלנו מודע לכך שהדרישות של כל לקוח הינן ייחודיות. לכן אנו גאים למלאן במחירים הכי נמוכים, ועם רמת שירות ומקצועיות מהגבוהות ביותר. מטרתנו - ליצור יחס אישי עם כל לקוח ולשפר המראה והתפקודיות של ביתו. אנו מתחייבים לרמה הגבוהה ביותר בתחום הבנייה.

המחויבות שלנו ללקוחותינו:

* הסיפוק שלכם הוא הכי חשוב בשבילנו
* כל אחד בחברתנו שואף להעניק לכם שירות מעולה, מקצועיות ומחירים הכי כדאיים.
* אווירה נעימה, מתן יחס מיוחד ללקוח ולנכסיו ונקיון כפיים בכל העיסקאות.
* איכות ושביעות רצון מעבר לכל הציפיות.