מהו הטיח ומאילו חומרים הוא עשוי?

טיח הינו כיסוי פנימי או חיצוני על תקרות או על קירות המבנה. הטיח מורכב מצמנט וסיד או לחילופין- מחול וגבס. באמצעות הטיח ניתן לאטום, ליצור בידוד ולצור בסיס לצביעת הבית. כאשר מדובר על טיח צבעוני הכוונה היא לטיח בו משולבים גוונים מסוימים אשר מאפשרים לבעלי הבית או לבעלי המשרד לשדרג את החלל. נוסף על יתרונותיו הרבים של הטיח וההגנה שהוא מספק לקירות הבית הוא מסייע במניעת סדקים, כך יכולים הקירות להחזיק מעמד למשך זמן רב מבלי להתקלף ולהינזק.

צביעת בית ישן וצביעת בית חדש

כאשר משתמשים בטיח צבעוני בבית חדש, מהווה הטיח תחליף לטיח אפור. לאחר מריחתו צובעים בעלי המקצוע את הבית בגוון שהוחלט מראש. במידה ומשפצים בית חדש, מתבצעת הצביעה על שכבת הצבע הישנה ומשנה את מראה החלל. ניתן להשתמש בטיח הצבעוני על מנת לצבוע קירות חיצוניים או קירות פנימיים.

באיזה שלב של השיפוץ רצוי להשתמש בטיח הצבעוני?

רצוי לבצע את עבודות הטיח הצבעוני לאחר שמסיימים את תהליך השיפוץ. בצורה זו ניתן לשמור עליו (לא פשוט לתקן את העבודה במידה ונגרם נזק). כמו כן, חשוב מאוד לבחור את הגוון המתאים משום שהשכבה העליונה של הטיח הצבעוני תשפיע בצורה ניכרת על מראה הבית והאווירה הקיימת בו. נוסף על כך, יש לבחור את סוג החומר, המרקם והגוון בהתאם לאקלים הקיים באזור וכמובן לבחור בטיח צבעוני אשר עומד בתקן הישראלי.

באמצעות שילוב נכון ניתן לשנות את המבנה ולהפוך אותו לאסתטי וייחודי- בצורה זו ניתן ליצור שילוב שאינו קיים בבתים או במשרדים אחרים.

ללכת על בטוח

אם אתם מעוניינים ללכת על בטוח, לקבל ייעוץ והכוונה מקצועית מחברה מנוסה אשר קיימת מעל ל- 50 שנה, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אירלנד פלס. החברה משווקת את המותג "אייפל" ומתמחה בייצור חומרי גלם איכותיים לשיפוצים ולבנייה. החברה מספקת שירות אמין ואיכותי, מעסיקה כימאים מנוסים, עובדת במעבדה פרטית ומקפידה לחדש את מוצריה ולפתח מוצרים חדשים באופן מתמיד.

חברת אייפל מייצרת ומשווקת טיח צבעוני כחול לבן - לחצו לפרטים נוספים